Selviytyjien 15.kausi alkaa MTV3:lta 10.1. lauantaina tuttuun aikaan klo 21:00. Mukana tällä kertaa mm. pokeriammattilainen, haudankaivaja ja ammattipainija.
Selviytyjät 15. kausi
12
2536
Vastaukset
- tällä kertaa
Kiinassa.
- Penali
Ainakaan noin äkikseltään en löytänyt minkäänlaista esittelyä kyseisestä sarjasta MTV3:en sivuilta. Lieneekö nuo pyhät sekoittaneet asian, sillä yleensä kilpailijoihin on voinut tutustua jo etukäteen heidän sivuillaan.
- kerrakseen
Minulle tuli täytenä yllätyksenä, että Selviytyjät palaa ruutuun. Yleensä joitain tiettyjä ohjelmia ennakkomainostetaan jatkuvalla syötöllä. Eipä tätä suosikkia.
- kuminaamojen kingi
on....rampati rampati pati pati pats...älä lue jos et halua tietää....
Homopoika TODD, arvatkaas ottiko pattiin, häh!! - aivan mahtavaa
Huvittava se yks emäntä. Eka päivää kilpailussa ja heti piti tirauttaa kyynel kun katsoi perheensä kuvaa.
- huomiota
Tavallisia pulliaisia ammateilla mitattuna oli enemmän kuin ennen. Ehkä paineensietoraja alempana, jolloin kipinöintiä enemmän.
Toinen huomio oli, että tavallista paremmilla air-bageilla varustautuneita naisia oli useampikin.
Liekö valintaperuste.
- Firestarter13
Mutta, jatkossa katsonkin sitten kyllä ihan joka jakson.
Todella hieno uutinen, lopultakin tulee jotain katsomisen arvoista telsusta.:)
Lauantaina klo 21.00-22.00 on tästä lähin aina mielenkiintoista seurattavaa.
Ainoita jenkkisarjoja joita viitsii seurata, kun standardirikossarjoja, teinipaskaa tai mitään "jack bauer vastaan terroristit" tyylin tylsiä agenttisarjoja en jaksa katsella.- Penali
Lauantain jakso näyttää tulevan uusintana aina tiistaina 0.30 am.
- Japi95
Mä haluun suraavassa heimoneuvostossa Jean-Robertin ulos kisasta! Tosi ärsyttävä tyyppi!
- Firestarter13
Mutta se on ovela tyyppi ja lisäksi Jean-Robertilla taitoja mitä muilla ei ole.
Ja se Jaime sitten on kyllä Kiina-kauden upein ilmestys. Siis tosi kuuma tapaus.:) Nousi mun suosikikseni heti ja seuraavassa jaksossa sillä on kai jotain peliä sen yhden kundin kanssa. - Japi95
Firestarter13 kirjoitti:
Mutta se on ovela tyyppi ja lisäksi Jean-Robertilla taitoja mitä muilla ei ole.
Ja se Jaime sitten on kyllä Kiina-kauden upein ilmestys. Siis tosi kuuma tapaus.:) Nousi mun suosikikseni heti ja seuraavassa jaksossa sillä on kai jotain peliä sen yhden kundin kanssa.Joo,sillä Jamiella on sutinaa sen Erikin kans. Ja pakka kuulemma laitetaan täysin päälaelleen. Todd on kiva kundi mutta se Courtneystä en nyt tiedä ku sillä ja Jean-Robertilla tulee koko ajan riitaa. Ootko sie seurannu sarjaa alust asti? Mä rupesin kattoo sitä Fiji-kaudesta lähtien.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811756IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597966Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut933083Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982258Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1562219Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81656- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin551103Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60793