Teppo on nyt siksi pois palstalta että kaikki unohtais huijaukset.
SÄÄLITTÄVÄÄ
SÄÄLITTÄVÄÄ
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Perään haikailet.
Eräässä viestissään pitävänsä Tammikuun lomaa, eikä pelaa itsekkään kun ei ole mitään järkevää pelattavaa. Lupasi palata palstalle, kun on pelattavaa!
Pikavipit ym. on käytetty ja velkojat huutaa perässä, ei käy kateeksi huijaria ei.
Kyllä toinen kundi on usein susi toiselle et sillei hei!
Teppo laskeutui nyt palstalle tilapäisesti, sillä avasi Koffin hei! Teppo kertoikin tästä jo yöllä Stadin kundina, mutta pakko vielä hehkuttaa hei! Tepon eilinen vetopäivä oli hyvin lähellä kaikkien aikojen parasta et sillei hei! Teppo onnistui periaatteessa kopittamaan kolme jättipottia kahdella rivillä et sillei hei!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000040762288
Nyt saa huutaa! Ketjun aloittanut Ponnariveikko huutaa ahdistuksesta. Moni muu huutaa silkasta ilosta ja sympatiasta Stadin nuorta jättipottikundia kohtaan et sillei hei!
haha.haa!
voi, voi siuta!! halvinta kuraa kiskoo, ja jatkaa valehtelua silmät suut täyteen! miehistyhän jo!!