Mieheni aina silloin tällöin ohi mennen valittaa/nälvii oman heppinsä kokoa, ja tottakai minun sitten kehuttava että se on ihan hyvä ja olen tyytyväinen. miehelläni on 15,5cm mutta tosi paksu ja tekee gutaa seksin aikana ;) mutta miksi hän ei ole tyytyväinen?? kauheata olisi jos olis pitkä ja ohut, ohutta kun ei voi kovin suureksi nautinnon antajaksi sanoa... Joten miehet miksi ikuinen penis kateus??
Sopivan kokoinen penis
girlye20
83252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pituus tosiaan on vain esteettistä ja olennaista lähinnä mittailevien miesten mielestä. Olisi kai kiva heilutella isoa aisaa, vaikkei siitä naiseen ilman kipua mahtuisi, kuin puolet. Henkilökohtaisesti en haluaisi edes 20cm kalua. Joutuisi monen kohdalla olemaan todella varovainen.
Itselläni on erektiosta riippuen 16-18cm peli ja poikkeuksellinen 5cm paksuus saa sen näyttämään melko lyhyeltä patukalta. Oon kuitenkin aina salaa iloinen, jos esileikin lomassa huomaan, ettei naiseen meinaa mahtua kolmeakaan sormea. Tiedän, että pullea penikseni ei ainakaan tule tuntumaan hänestä pieneltä:)
Kerro sille miehelles, että ei se pituus, vaan se paksuus. Se varmaan monien miesten tavoin elää jossain harhaluulossa, että naiset tarttee pituutta tunteakseen ittensä täytetyiksi, vaikkei nainen edes erota onko sisällä 16cm vai 20cm patukka..kunnes alkaa ikävästi tökkiä pohjaan.
työnnä niitä paskaisia sormiasi naiseen. Siitä kun harva tykkää kun kynnet raapii pillua. Tunge ne omaan perseeseesi jos luulet että se kivalle tuntuu.
Mutta en tietenkään sinuun. Kukaan ei halua koskea sinuun.
kun äijjät on luusereita..
Naimisissa olen ollut 21v. Miehelläni on tuollainen 16cm kalu, aika paksu, mutta kun on pari lasta tullut tehtyä, ei pituus oikein riitä. Onneksi maailmassa on tosiparrun omistaviakin. Meidän talossakin on sellainen, minua nuorempi komistus, mutta sen akka vahtaa sitä, niinettä hyvä jos pari kertaa kuussa päästään naimaan. Se onkin sitten kunnon jytinää se sitten, melkein käsivarteni pituinen ja paksuinen aisa, tekisi kelle tahansa hyvää tytöt! Varmaan vaimo arvaa, että meillä on suhde, niin karseita katseita hän minuun luo,aina nähdessämme. En usko yhdenkään naisen voivan pitää paikallaan sellaista miestä. Minulle hän on kertoo kaiken, tunnen vain niin. Niinpä tiedänkin kaksi muutakin rouvaa, joita tämä herra käy pökkimassä, tilanne on vain sellainen, että he ovat paremmin tavoitettavissa l. paremmat mahdollisuudet naida. Oikeastaan on mahtavaa kuulla, miten hän näitä päiväperhoja paneskelee ja naureskelee tekosilleen. Sellaista täälläpäin.
Oletko unohtanut vai et vain halua muistaa???
Ei tiedä että hänellä on tosiasiassa yli ½ senttiä pitempi siitin kuin maapallon miehillä keskimäärin. Ja jos miehesi siitin on vielä paksu olisi hänen syytä olla todella tyytyväinen sillä siittimen pituutta tärkeämpi tekijä on sen paksuus.
Itse asiassa miehelläsi saattaa olla hyvin paljon samankokoinen siitin kuin itselläni (oma hieman alle 16 cm ja ympärysmitta n. 14,7-14,8 erektiossa). Minulla siittimellä on eräs sellainen mukava piirre että se käyrä kuin banaani. Tarvitsen jyystämisessä kohta kai kartanlukijaa?
juu ja mun miehellä kanssa "banaani" muoto, tosi ylöspäin suuntautunut ja se on IIIIIIHANAA ;)