Mikä on kun meikätyttöä pierettää pirusti heti persepanon jälkeen? Peppu ja suoli ovat hyvin huudotut bideellä ja käytämme mieheni kanssa liukkaria niin kyrpään kuin perseeseeni ennen nussimista, joten hyvä liukuminen ja hygienia ovat kunnossa. Kaverini laskee kyllä lastin aina sisälle suoleen, mutta ei kai se pieretä, mutta pierujen kanssa kyllä valuu spermaa perseestä. Mä tiedän, et voi mennä ilmaa perseeseen kun mua sinne pumpataan, ja ne ilmat tulee sperman kanssa ulos, mutta että pierettää vielä pitkään senkin jälkeen. Kaverillani on iso mulkku, jos nyt 15 sm pitkä on mikään iso, mut paksu se on! vaan ei kai sekään pitäis aiheuttaa kauheita ilmavaivoja?
Pierettää persepanon jälkeen
Pauliina19v
3115341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Kyllä se vaan niin on että sinne peppuun painuu ilmaa kun kunnolla touhutaan, ja jälkeenpäin se sieltä sitten tulee ulos!
Jos miehesi laskee mällit sisääsi niin sekin voi ajan kanssa (muutaman tunnin kuluttua) aiheuttaa ilmavaivoja, tosin nyt kai kyse oli hetikohta seksin jälkeisistä pieruista kun kerran spermaa tulee mukana. Ei se kaikki sisään pumpattu ilma ihan heti ulos tule, joten kärsivällisyyttä vaan. Antaa soittaa, ei se mitään haittaa! :)
hyvästä vastauksesta, se helpotti. Samalla yksi mun hyvä ystävätär sai omaansakin pulmaan selvitystä. Hänellä kun mies ikään kuin kastelee kyrpänsä ennen persepanoa vitun puolella ja panee sitten peppuun ilman muistab rasvoja, ja tällä tytöllä tulla purputtaa pillu- ja persepieruja molemmista lävistä. Rauhoituttiin molemmat kun verrattiin ja saatiin vastaus. Ukoille ja muille miehille ei puhuta pulmista mitään. Antaa paukkua!
Samoin ihan normaalia on mausteet housussa aktin jälkeen.
Se on ihan normaalia muutenkin.
...kun ottaa huomioon sen tosiasian, että suomalaismiehillä on keskimääräisesti maailman kolmanneksi pienimmät penikset. Se kyllä tuntuu vähän alistavalta.
T: Herra Seksi
niin monta maata löytyy venäjän takaaki joilla on kyllä ne pienimmät kalut ;)
Taitaa sijottua sinne melko korkeelle.
Sittehä on mulkut kuin tehty peppupanoa varetn!
Siispä munaa pyllyyn!
Sussa on jotain vikaa
Ei tuo ihme oo tuskin luontoäiti tarkotti et perseeseen jotan lismaa tungetaan...
Koko peppuseksi on ilmeisesti joillekin IN kun mikään ei enää riitä. Keksi siinä sitten aina uutta. Ymmärtää homojen kesken, kun muuta reikää ei ole suun lisäksi. Hetero-miehillekkään ei näköjään riitä enää naisen perinteinen aukko, joka kai on alun perin tarkoitettu siihen hommaan. Naiset sitten kai suurin osa taas alistuu miehen tahtoon.. Ja miehet kai sitä kautta saavat kuvitella kokemuksen toisen miehen kanssa. Perä-aukkohan on paskantamista varten!!!Vai voiko joku kertoa muun tarkoituksen. Tarkoitan nyt vain ja ainoastaan hetero seksiä. Kuten aijemmin kirjoitin, ymmärrän sen kyllä homojen kesken.
Seksi on ainoastaan lisääntymistä varten, eikä siitä kuulu nauttia. Eli ei ehkäisyä, suuseksiä tai hyväilyjä, eikä todellakaan avioliiton ulkopuolista toimintaa. Lapsien määrästä voi laskea yhdyntöjen määrän. Kaikki muu on epänormaalia ja sairasta!!!!
itseppä tuon kirjoitit tiivistettynä!!
Onks pillu kusemista varten vai mitävarten se on suunniteltu akoille?
FART AFTER ANAL SEX
https://www.vauva.fi/keskustelu/2505365/usein_kysyttyja_kysymyksia_seksista_vastauksineen#comment-24837559
Sperma voi sotkea suolen toimintaa kun ravinteita ilmaantuu sellaiseen paikkaan jossa niitä yleensä on bakteereille niukasti tarjolla.
Eihän nyt kukaan normaali pane ketään perseeseen. Perse on paskomista varten ja römpsä panemista varten.
pierettää se...kunnon peppupanon jälkeen pierut äänettömiä löysiä...heh..
Mulla toisenlainen kokemus. Ennen anaalijuttujen alottamista pierut oli yleensä hiljaisia suhahduksia. Nykyään niistä on tullu torven törähdyksiä eli lihakset saaneet treeniä. Tuon äänen mukaantulon huomasi vähitellen ja piti oppia pois julkipiereskelystä hiljaisissa paikoissa kuten avokonttorissa. Pieru ei ole alkanut perspanoista huolimatta tulla varren kanssa.
Lypsäkää kullia tai dildoa sulkijalihaksellanne niin sen lihaskunto paranee. Siitä tunteesta tykkää niin panija kun pantavakin. Yhdistyy huvi ja hyöty.
Muakin pierettää aina aivan vimmatusti, kun harrastan muijani kanssa anaaliseksiä. Heti muijan perseeseen laukeamiseni jälkeen, päästän todella pitkän pierun, tai pari, ja painun tupakalle.
Kannattaa kuvata nuo kaasupurkaukset ja myydä kovalla rahalla pierufetisisteille. Ilmoita sitten kun video on myynnissä. Nimimerkillä: "Nuuskitaan taas"-Porvoon Pieruparoni.
Mul 22cm kulli ja naiset ei anna peppua....blääh...
Mulla pieni pippeli.......naiset jopa rukoilee työntymään peppuun !!!! ....ja minähän tietenkin teen,niinkuin käsketään....
Pilluun, pyllyyn ja sitten suuhun . Tulee joka reiästä kaikilla mausteilla herkut
En tiedä mikä siinä on, että sekin kiihottaa kun ollaan tiukasti lusikassa ja vaimo tietenkään ei siitä pääse pakoon ja pieraisee siinä sylissä. Ei se mua haittaa ollenkaan. Tekee vaan mieli alkaa työntämään munaa heti perseeseen. Ja tottakai, lärinät ja lörinät äänenä kuuluu asiaan ilmaahan sinne menee.
jatka ota toisen kerran kyllä olo helpottuu
Muakin pierettää peppupanon jälkeen. En mahda sille mitään. Äijät sanoo että se on kutsu.
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://5555501.com/H/zE9u 👈
Kunnon pano neitokaisen perseeseen avartaa näkemyksiä.
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://6450777.com/H/8gTYZ 👈
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://6015555.com/H/7qHC 👈
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://aram-us.com/H/B4l1R8