Muslimi kulttuuri on

niin hieno ettei sen saa antaa sekoittua rappeutuneeseen länsimaiseen "kulttuuriin", vaan kaikki muslimit on heti lähetettävä muslimimaihin ja omalla rahallaan tietysti etteivät he joudu nöyrtymään vääräuskoisten "sosiaalihuollolle" ja kerjäämään matkarahaa.
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ilman pelkoa vääräuskoisten puuttumista asioihin harjoittaa toistensa kivittämistä, raajojen silpomista, naisten tappamista ja raiskaamista ym. koraanin määräämiä rituaaleja. Hyvä idea... ja jos se on rahasta kiinni, voin laittaa sopivan summan omista pienistä säästöistäni ( nimettömänä tosin ) Muslimien auttamiseksi... palaamaan kotimaahansa.

Äänestä
  • Varkaat ja muut rikolliset tehdään kädettömiksi. Siksi mm. saudi-Arabiassa kädettömät ovat tuttu näky katukuvassa. Lopun iän merkki: "Siinä menee varas."
    Giljotiini ratkaisee muut rikollisuudet.

    Äänestä

  • käsipuoli kirjoitti:

    Varkaat ja muut rikolliset tehdään kädettömiksi. Siksi mm. saudi-Arabiassa kädettömät ovat tuttu näky katukuvassa. Lopun iän merkki: "Siinä menee varas."
    Giljotiini ratkaisee muut rikollisuudet.

    akkojaan?

    Äänestä

Maassa maan tavalla.
Jos ei meitin hienoudet kelpaa ni takaisin mombasaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hienoin kirjoitti:

niin hieno ettei sen saa antaa sekoittua rappeutuneeseen länsimaiseen "kulttuuriin", vaan kaikki muslimit on heti lähetettävä muslimimaihin ja omalla rahallaan tietysti etteivät he joudu nöyrtymään vääräuskoisten "sosiaalihuollolle" ja kerjäämään matkarahaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu