Suomesta malli

vastustajat vertaavat banaanitasavaltaan



http://www.freddy.fi/
6272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

asiantuntijan kirjoituksia.

Äänestä
  • Kotkasta kajahtaa konjakkipieru!

    Äänestä

  • ja kehuu myös itseään. Soinimainen narsismi, on tarttunut wonterin nahkaan.

    Äänestä

  • linkittää itseään kirjoitti:

    ja kehuu myös itseään. Soinimainen narsismi, on tarttunut wonterin nahkaan.

    marjat pojuseni.

    Äänestä

  • katsos niin on kirjoitti:

    marjat pojuseni.

    järkeä tai ideaa.

    Äänestä

  • linkittää itseään kirjoitti:

    ja kehuu myös itseään. Soinimainen narsismi, on tarttunut wonterin nahkaan.

    pietun vinkeitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wonterghem kirjoitti:

vastustajat vertaavat banaanitasavaltaan



http://www.freddy.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu