Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Faktaa ekasta kerrasta:

Menetin neitsyyteni.
Olin tuntenut jätkän jo jonkin aikaa.
Selvänä ( ei kännissä).
Alku tuntui todella kipeältä vaikka olimme lämmitelleet toisiamme.
Meinasin kiljua kivusta ensiksi,
mutta kun mies sai laitettua omansa sisälleni kokonaan kipukin hävisi nopeasti.

Ehkä 3 min, niin mies laukesi.
En saanut orgasmia.
Siinä oli se ns. neitsyyden menetys.
V. mahtavaa.
Jos toinenkin kerta on yhtä tyhjän päälle niin ryhdyn Bi:ksi.
84141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kuulostaa ihan teinien pökittelyltä, taikka sitten äijälläsi on ollu todella pitkä selobaatti takana. Ja jos olet bi, älä turhaan esitä siihen tekosyitä.

Äänestä
  • Mies laukeaa yhdynnässä keskimäärin kahdessa minuutissa, joten itselläsi taitaa olla vaikeuksia saada orgasmi..?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Mies laukeaa yhdynnässä keskimäärin kahdessa minuutissa, joten itselläsi taitaa olla vaikeuksia saada orgasmi..?

    minulla menee normaalisti vartti laukeamiseen ja toisinaan pidempäänkin. Nopea laukeaminen vaatii pidempää taukoa tai kovaa kiihotustilaa - pornon katselua ennen yhdyntää tai sitten vähän erikoisempaa seksiä, kuten anaalia.

    Äänestä

seksistä voi nautti ilman orkkuakin. On suhteellisen harvinaista, että nainen saa emätinorkun, yleensä tarvitaan myös klitan kiihottamista..

Äänestä

asiansa osaava MIES, ei mitään poikasten räpellystä, johan niillä karvoissa lentää, nauti nyt siinä sitten....

Äänestä

Seksi on tarkoitettu avioliittoon miehen ja naisen välille.
Silloin ei ole kiirettä, asioista voi puhua ja on luottamus toiseen.
Kyse on siis toisen hyväilemisestä, hyvänä pidosta ja jos jälkeläisiä saa, niin silloin sekin on turvattu 2 aikuisen voimin.

Tietenkin täällä palstalla on ihmisiä jotka ovat sairastuneet seksiin ja ovat orjuudellisessa asemassa.
Se häiritsee ja tuhoaa näiden elämän.
Elämä on paljon muutakin kun seksiä, joten mieti ihan itse, että millaista porukkaa täällä on.

Itse en näiden ihmisten sairailloisesta asenteesta imisi itseeni mitään tietoa :)

Äänestä
  • Elämän on todellakin paljon muutakin kuin seksiä. Avioliittoon? Miten itse kukanenkin haluaa. Itse en ole pätkääkään uskovainen enkä koskaan kenties meinaakkaan mennä avioon mutta minustakin yhdyntä kuuluu tilanteeseen jossa halutaan lisääntyä. Se on sen tarkoitus! Ei hauskanpito. Kuinka sairasta on se että tällaisen yksinkertaisen asian ympärillä pyörii monien satojen miljardien eurojen bisnes? Ja täällä nuoret ihmiset joilla olisi elämässään paljon muutakin hienompaa koettavaa kuin sen jäykistyneen elimen työntäminen sinne, huolehtivat kuinka eivät ole vielä 18-vuotiaankaan päässeet eroon neitsyydestään! Hui hirveä. Kuinka monelle teistä tulee mieleen kun puhutaan yhdynnästä sen todellinen tarkoitus eli lisääntyminen? Uuden elämän alulle saattaminen. Nykyään huolehditaan enemmän siitä ettei tuo tuon tapahtuman pääasiallinen tarkoitus vain missään nimessä pääsisi tapahtumaan.

    Äänestä

  • oman kokemukseni mukaan vähän kokeilleet ihmiset ovat sängyssä huonoja. He ovat estyneitä kokeilemaan mitään uutta ja ovat muutaman vuoden päästä paljon hanakampia pettämään kuin enemmän elämää nähneet. Monenlaista useiden ihmisten kanssa kokeilleet osaavat suhteuttaa ongelmansa paljon paremmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...Likka.. kirjoitti:

Menetin neitsyyteni.
Olin tuntenut jätkän jo jonkin aikaa.
Selvänä ( ei kännissä).
Alku tuntui todella kipeältä vaikka olimme lämmitelleet toisiamme.
Meinasin kiljua kivusta ensiksi,
mutta kun mies sai laitettua omansa sisälleni kokonaan kipukin hävisi nopeasti.

Ehkä 3 min, niin mies laukesi.
En saanut orgasmia.
Siinä oli se ns. neitsyyden menetys.
V. mahtavaa.
Jos toinenkin kerta on yhtä tyhjän päälle niin ryhdyn Bi:ksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu