J : lle Klaan.

Oot 27 tai 28 vuotias nykyään. Oltiin samalla yläsateella. Mitäs sun elämään nykyään kuuluu??
2996
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen 29v. toimin privaattitanssijana yhdessä lahtelaisessa erotiikkaalan yrityksessä. liukuva 2-vuorotyö. entäs sä

Äänestä
  • ...oletko ollut ruotsinkielisessä ykäasteella, Klassa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Entinen tuttu.. kirjoitti:

Oot 27 tai 28 vuotias nykyään. Oltiin samalla yläsateella. Mitäs sun elämään nykyään kuuluu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu