Hamasin puolella olevien propaganda

kirjoittajien pitäisi käyttää nimimerkkiä, että näemme kenestä paskoista on kyse. Hamasin kannattajille ei pitäisi olla oikeutta kirjoittaa palstallemme.Muslimit ovat todellisia paholaisia itkuvelli 'palestiinalaiset lapset tapetaan' propagandansa kanssa ja he pilaavat palstan hengen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En ole nähnyt paljoakaan Hamasin puolella oleviaa kirjoittajia. Ehkä ihan pari ja nekin selvästi provosoijia. Sinä sen sijaan kuulut huonoihin propagandan kirjoittajiin, etkä kirjoita edes nimimerkillä.

Äänestä

Maailma muuttuu, ihminen ryhtyy ajattelemaan itselliseen tapaan.

Tietääkseni palstalla hiiviskelee tasan yksi natsi joka esittää hamas-myönteistä mutta toivoo eniten hitlerin haamun tulevan ja vetäsevän häntä peräsuoleen.

Äänestä
  • on täynnä natseja. Useimmat heistä tuntuvat olevan Israelin puolella tällä sodassa. Natsismi on siis rasistisuutta, ei ainoastaan juutalaisvastaisuutta.

    Äänestä

  • örkki kirjoitti:

    on täynnä natseja. Useimmat heistä tuntuvat olevan Israelin puolella tällä sodassa. Natsismi on siis rasistisuutta, ei ainoastaan juutalaisvastaisuutta.

    Pikkuhiljaa viimeisetkin repuusit ryhtyvät ymmärtämään Israelin oikeuden puolustaa itseään.

    On suomessa vielä yhteensä 27kpl ihmisiä jotka eivät tätä oikeutta israelille salli.

    Äänestä

NIIHIN olisi moderoinnin tai poliisin hyvä puuttua. Vai lienevätkö itse juutalaisvainon puolella?

Äänestä

Eilen suomalaisetkin marssivat Israelin puolesta
ja syytä onkin, onhan heidän tehokas sotakoneensa
jo tappanut noin 300 pikkulasta ja tehnyt tuhakunta lasta raajarikoksi. Näin mrssiat ilmaisivat käsityksensä viidennestä käskystä.Israel näyttää mitä seuraa kissanpierurakettien ampumsesta.

Äänestä
  • .......

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tai aivopestyjen kirjoitti:

kirjoittajien pitäisi käyttää nimimerkkiä, että näemme kenestä paskoista on kyse. Hamasin kannattajille ei pitäisi olla oikeutta kirjoittaa palstallemme.Muslimit ovat todellisia paholaisia itkuvelli 'palestiinalaiset lapset tapetaan' propagandansa kanssa ja he pilaavat palstan hengen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu