Ukraina Yhdysvaltain ja Naton nappula

Sitä ei ukraina halua maksaa, vaikka hinta on nousussa???

Naton jäsenyyden kyllä, on siinä yhtälö?

EU kuin kusi sukassa?
2618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voivansa varastaa kaasua helpommin naton seläntakana.

Äänestä

Koska sen hinta on sidottu öljyn hintaan. Ukrainan kannattaa odottaa. Aika raksuttaa Ukrainan eduksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaasun hita Suomessa 250 do... kirjoitti:

Sitä ei ukraina halua maksaa, vaikka hinta on nousussa???

Naton jäsenyyden kyllä, on siinä yhtälö?

EU kuin kusi sukassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu