Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

raskaana peppuseksiä??

Voisiko joku kertoa että voiko raskaana ollessa harrastaa peppuseksiä??Siis tiedän ettei kyrpää saa enää pilluun laittaa jos se on perseessä ollut ettei tuu tulehduksia yms..Mutta onkohan siitä haittaa sikiölle??
33613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi ihmeessä siitä olisi haittaa?

Äänestä

Ollessani viimeisilläni raskaana gyneni neuvoi välttämään tavan seksiä, koska kohdunsuu oli luvattoman paljon auki, mutta suositteli anaaliseksiä, mikäli piti penetraatiota harrastaa. Pitihän sitä, olin himokas kuin mikä, ja laulellen riensin siippani syliin kertomaan että neljän kuukauden pakkoselibaatti olisi ohi ihan just siltään. Vaan eipä paappa lämmennyt, katsoi minua kuin tautista ja niin jäi anaaliseksi kokeilematta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


............... kirjoitti:

Voisiko joku kertoa että voiko raskaana ollessa harrastaa peppuseksiä??Siis tiedän ettei kyrpää saa enää pilluun laittaa jos se on perseessä ollut ettei tuu tulehduksia yms..Mutta onkohan siitä haittaa sikiölle??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu