Kun katsoin pönttöön luulin hetken että se oli sivari, sitten että totaali, lopuksi huomasin että se olikin tavallinen löysä ripulipaska.
Kävin paskalla
Uuno
121054
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
...kylläpä olet hauska veikko. no, eipä tämän tason juttuja voikaan odottaa keneltäkään muulta kuin joltain uunolta. osuva nimimerkin valinta siis. onnitteluni.
kun napista vetäsee, hitto kun sama ei päde sivareille!!!!!!
... Suurin osa sivareista ja totaaleista on sen verran älykkäitä että osaa nauraa tuollaiselle
pääse lukee näitä, ennenkuin huomenna kun kirjastot taas aukee, eihän niillä köyhillä paskakasoilla ole varaa omiin koneisiin, toisin kuin minulla UPSEERILLA.
Kerran oli juuttunut kaksi sivaria yhtä aikaa pönttöön. Toinen oli isompi ja toinen pienempi. Aikana kiskoin nappia ja yritin wc-harjallakin tökkiä niitä alas mutta sivarin pirulaiset piti kiinni reunoista kuin sosiaalipummit päivärahoistaan. Lopuksi piti kutsua putkimies mutta sillä välin kun olin soittamassa puhelimella sivarit oli jo kadonneet viemäriin.
Ei pidä paikkaansa. Vitun tyhmää ja laiskaa jengiä!
Mies puhuu vähän mutta asiaa! HEH !!
täällä haisee kakka, *bang* 'painaa nappulaa.' ..
nappiaAaa
Kukin keskustelkoon tavalla, jonka parhaaksi katsoo. Tässä lienee kyseessä palvelukseen astumista kannattavan henkilön arvotusjärjestelmästä siinnyt argumentatiivinen valiotuote. Vai kykeneekö joku ääri-intellektuelli varusmies päihitämään vielä tämänkin taidonnäytteen asiapitoisuudessa ja perusteluiden vakuuttavuudessa? Olen myönteisesti yllättynyt, jos näin tapahtuu.
Minusta alkuperäinen kirjoitus oli aika hauska :)
ihmettelen suuresti jos tämän ketjun "sivarit on kakkoja pönttössäni- haahaaahaaa" kirjoittelijat ovat keski-iältään vanhempia kuin 13.
siis, eihän tälläinen voi oikeasti olla mahdollista.
viimenen kerta kun näille palstoille tulen.
säälittävää porukkaa. ja näiden pitäisi olla urheita sotilaita?? en vaivaudu edes säälimään teitä raukkoja.
kyllä äiti teitä vielä auttaa kun joskus oikeasti joudutte maailman kohtaamaan.
Ethän sinäkään sitä voi kiistää että pikkuisen semmoinen vaikutelma siitä tulee kun näitä sivarien kirjoituksia lukee... :)