on heistä lapsia, otamme 50 meille helmikuussa tehdään päätös. Tunnen avuttomuutta.Hyvä että edes 50. Kiitos Suomi.
7 miljoonaa paelestpakolaista
ja puolet
3129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
samaan aikaan leipäjonot pitenevät
sekä eläkeläiset kituuttavat
pienillä eläkkeillään.
hurraahuutoja ja aaltoja päättäjille
Päätös on kauaskantoinen ja viisas.
Suomi joutuu nyt uudistamaan erinomaisen peruskoulunsa opetusohjelmaa, ja lisäämään oppiaineeksi itsemurha- ja sotilaskoulutuksen!
http://www.youtube.com/watch?v=eTGbP55HGi8&feature=related
Hamas videosta päätellen koulutusta joudutaan antamaan jo päiväkoti- ja esikouluasteella.
Suomalaisen tasa-arvon vuoksi koulutus tulee liittyä kaikkiin kansankerroksiin ja kansalaisuuksiin, rodusta , väristä ja aivotoiminnasta riippumatta.
Erityisen mieluista tämä koulutusjakso tulee olemaan meille Karjalan palauttajille, onhan nykyinen Karjalan Liitto täysin hampaaton.
Hamas konsultoinnin avulla ME saamme sitkeitä taistelijoita ja tarvittavaa uskottavuutta vaatiessamme Karjalan palauttamista Venäjän luhistuessa.
sinunlaista laitetaan koneeseen?Toivottavasti kaikki sillä ilman sinunlaisia tämä maa olisi parenpi paikka elää.Siellä Palestiinassa saisit ottaa hoiviisi niin monta kuin haluat joten meille se olisi parempi vaihtoehto eikä tuhlattaisi verorahoja tuleviin terroristeihin.