Kuuntelin nettiseurat kemi, olen EL

Oli oikein kauniit seurat raamattuun tukeutuen , ainoa ero oli urkusäestys, joka toi juhlavuutta, tätä ei ole es lesdadiolaisilla. Ihmettelen että on ja pitää olla ei seurat, ajateltu pintakuulemalla.
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihmettelen, miksi pitää olla jotain seuroja, kun on oikeita jumalanpalveluksia.

Äänestä
  • nettiseuroja...vai saavatko ne olla tietokoneittan kanssa ollenkaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Oli oikein kauniit seurat raamattuun tukeutuen , ainoa ero oli urkusäestys, joka toi juhlavuutta, tätä ei ole es lesdadiolaisilla. Ihmettelen että on ja pitää olla ei seurat, ajateltu pintakuulemalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu