Milloin alkaa

Olisi kiva nähdä edellisten kauden idoleita pyörähtelemässä tanssilattialla.

Kride ja Panu olisivat näyttäviä kavaljeereja ja Arin edesottamuksia on aina hauska seurata telkkarissa. Tytöistä voisi olla mukana vaikka Katri tai Hanna. Koskahan kilpailijat julkistetaan?
6246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eipä silti, noissa pidemmissä ja kultivoituneimmissa idols-hahmoissa voisi olla jopa ainesta, tarkoitan Krideä ja Panua. Mutta sinällään ohjelmaformaatti on aika tylsä ja siinä se äänestysmekanismin ongelma on ihan sama, kuin Idolseissa. Kankikaikkoset ja Kalleällät pääsevät tarpeettoman pitkälle ilman minkäänlaista talenttia.

Äänestä
  • tarpeettoman pitkälle vaan loksahti ihan oikeaan lokeroon. Näkee että kaverissa on ainesta kun pääsee omaan elemettiinsä. Rokkaa parhaimmasta päästä ainakin noista jotka ovat mukana idolikiertueella.

    Äänestä

  • dissata Kallen maan rakoon. Oletko kuullut Kallen laulavan???? Ymmärrätkö laulusta mitään??? Ei siltä vaikuta.

    Äänestä

  • näillä palstoilla kirjoitti:

    dissata Kallen maan rakoon. Oletko kuullut Kallen laulavan???? Ymmärrätkö laulusta mitään??? Ei siltä vaikuta.

    asialla. Kallehan on Peten pahin haastaja pikkutyttöjen suosion kalastelussa ja Peten fanit haukkuivat Kooppia aika rumasti viimeisten viikkojen aikana ennen finaalia. No pennut on pentuja. Onneksi Koopilla on sentään aikuiset fanit.

    Äänestä

  • nyhveröitä vaan KOOP tanssimaan tätien kanssa!

    Aah, muistanpa miten ihanasti Sanna Hirvaskari ja Sami Sarjula liekehtivät tanssilattialla tai Sanna Hirvaskari ja Tommi Metsäketo. Näillä pareilla on ollut eniten kemiaa ja flirttiä parketilla. Noo, Koop on ehkä vielä hieman liian ujo. Ehkä parin vuoden kuluttua.

    Äänestä

Entä Antti Tuisku? Sillä taitaa olla musan suhteen hiljainen kausi menossa, joten varmaan joutais telkkariin pyörähtelemään.
Ps. Ja myös Ibi mukaan! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanssii tätien kanssa? kirjoitti:

Olisi kiva nähdä edellisten kauden idoleita pyörähtelemässä tanssilattialla.

Kride ja Panu olisivat näyttäviä kavaljeereja ja Arin edesottamuksia on aina hauska seurata telkkarissa. Tytöistä voisi olla mukana vaikka Katri tai Hanna. Koskahan kilpailijat julkistetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu