missä Taavi Kassila nyt luuraa

Taavi joogaa jossain päin mailmaa tietääkö joku missä yt tekee elokuvaa
4723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mene ihan faktatiedon piikkiin, että joku korjatkoon jos on paremman käden tietoa. Voi olla että sekoitan jopa henkilön, mutta jos muistan oikein kuulleeni joskus niin ilmeisesti asuu intiassa joogaopettajana. En tiedä vieläkö on elokuva alalla.

Äänestä

On tainnut jo pudota...ja ei hän ole tehnyt elokuvia vuosiin. Asuu äiti Amman luona Intiassa esittäen maailman jättänyttä munkkia, vaikka tosiasiassa roikkuu facebookissa ja ravaa yhtenään Suomessa markkinoimassa kirjojaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edvin kirjoitti:

Taavi joogaa jossain päin mailmaa tietääkö joku missä yt tekee elokuvaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu