Ainakin 42 senttinen hevosen muna juttu on hävinnyt?! Mihin? ilmeisesti Onkiojan suuntaan yksityis käyttöön? Onko muitakin hukassa?
Mihin häipyy juttuja?
r.r
8406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sinä runkku joka kirjoittelet näitä: Onkioja, Rinnetie, Yrjö, Ilpo, Pauli, rr, kysely, Jouko, ym. ym. päättömiä juttujasi ja sitten vastailet niihin itse.
Tänään kirjoitit niitä heti 12.00 jälkeen, vissin koulun ruokatunnilla ja sitten alkoi 18.00 jälkeen kun tulit kotiin ja olit runkannut.
Luuletko että joku olisi niistä huvittunut?
LOPETA! Kun saavat luvan teletietojen etsimiseen niin oikea osoitteesi paljastuu 2 sekunnissa!
liian vähäinen seksi aiheuttaa kärttyisyyttä joten suosittelen masturbointia! vai oletko se sinä joka tämän sijasta raiskailet sikoja onkiojalla? jos olet niin ilmoitan sinut yrjölle!
Samoin sir kaarina ,Isokivi,Teboil,Talommies,Maalari,Hesalainen kaupungin osa, Heikin baari,Yks hesalais pubi,Max,Miss Pertti,raul rusakko ja sokerina pohjalla SAARA !!!
Hei Homo ! Missä paikoissa ruokatunti on klo.12 jälkeen? Olettaisin että koulujen ruokatunnit ovat ennen puoltapäivää ja että koulut loppuvat ennen kello kahdeksaatoista!?
runkkuopiston ruokavälkkä pessi homoseni. Älä yrittäkkään ettet tiedä, tedän että olet r.r
Pessi on se uusi homo Rinnetieltä jota pantiin kimpassa ilman sen lupaa. Se on vähän kärttynen, mokomakin horoperse
vittu ootte mut jättäneet runkkuklubin ulkopuolelle siks että mulla on niin pieni. vituttaa!
Tapan itteni saatana!
Vanhana lastennussijana, kokemuksen syvällä rintaäänellä, voin vakuuttaa, että Jacko jakaessaan vuoteensa poikien kanssa syötti ensin iltamehussa unilääkkeitä.
Kun kakarat vetivät sikeitä, pääsi supertähti vapaasti toteuttamaan itseään. Kääntäen ipanat haluamaansa asentoon alkoi sohia valkoiseksi muuttuneen kullinsa kanssa.
Pian olikin spermaroiskeita Exculsive Millionaire-petivaatteissa. Ja tyytyväisenä virnistäen tähti sammahti kumppaniensa syliin.
Voin vakuutta kaiken olevan totta, sillä minä olin paikalla ja opetin henk.koht. Jackolle nämä pikku jipot, jolla saadaan SE mitä halutaan. Jacko onkin yksi parhaista oppilaistani.
Seuraavalla oppitunnillani opetan todistusaineiston hävittämistä, mutta pidätysuhan vuoksi siihen saataa mennä pikku tovi....