Oh, Obama!

Maailmanhistorian ehkä surkein Yhdysvaltain presidentti vaihtui maailmanhistorian mahdollisesti parhaaseen.

Toivo ja tuki Obamalle!
4280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja obama on sitten pelastaja? Pööhh urpot, sehän aloittaa oman sotansa jotain etelä amerikan pikkuvaltiota vastaan. Miten olis nicaragua? Koska uusi sota alkaa? Saapas nähdä saako musta presidentti tukea meidän paskamedialta.

Äänestä

Suomessakin siivoushommat teetetään neeeeeee...

Äänestä

ei tämä musta poika sen parempi ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7059757 kirjoitti:

Maailmanhistorian ehkä surkein Yhdysvaltain presidentti vaihtui maailmanhistorian mahdollisesti parhaaseen.

Toivo ja tuki Obamalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu