Vaikka tämä video onkin leimattu rasistiseksi ja se on selvää propagandaa, on siinä kuitenkin selkeä viesti. Viesti, mikä retardienkin olisi hyvä tietää. Fundis-muhamettilaiset tekivät 9/11-iskut.
http://www.youtube.com/watch?v=S9Er5uUGoMs
-jetzt doktor
http://www.youtube.com/watch?v=S9Er5uUGoMs
-jetzt doktor
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olet mielisairas idiootti ja osoitit sen postaamalla tuon virheellistä informaatiota sisältävän videon tänne. Palstalla on jo useasti todistettu että 9/11 oli inside job. Muista iltalääkkeesi ja pyydä sitten hörhöilyäsi anteeksi. Eli hohhoijaa.
"Palstalla on jo useasti todistettu että 9/11 oli inside job."
Ai on vai? Kas kun en ole huomannut. Kertoisitkos kertauksen vuoksi vielä jonkun niistä "todisteista"?
Todisteita on esiintynyt jokaisessa keskustelussa joissa on ollut tämä linkki mikä on tie totuus ja elämä:
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/
Nämä todistavat "totuutesi" pelkäksi huuhaaksi:
http://www.debunking911.com/
http://911review.com/
http://www.911myths.com/
Lapsikin tietää tuon sivuston sisältävän pelkkää kommarien kirjoittamaa propagandapaskaa. NISTin raportti ja RKOwens4:n materiaali on paljon järkevämpää.
Ota iltalääkkeesi ja häivy täältä jatkamasta mielisairasta ja asiatonta hörhöilyäsi.
-jetzt doktor
Miksi jatkat mielisairasta retardihörhöilyäsi vuodesta toiseen?
Internetissä sanotaan että totuus on ei ole ja on taas, muttei kuitenkaan
mielipuolista säälittävää retardihuuhahohhoijjaahörhöilyä
oli joo tosi hauska video..kantsisko vähä miettiä mitä lähetät tänne arvon jetz saisse!!
päivitys