Vilja käärmeen omistajat kuulolle

Olisiko täällä yhtään tyttöä/poikaa jolla olisi
kotonaan viljakäärme?Haluaisin alkaa mailailla
tälläisen henkilön kanssa.Pää puheenaihe on
viljakäärmeet.Jos kiinnostaa,niin mailaa:
[email protected]

55% vastaus
odotan mailiasi
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on pian vuoden ikäinen viljakäärme ja jos
vielä kiinnostaa niistä jutella ihan jees! =) Mun
sähköposti on [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


snake_girl kirjoitti:

Olisiko täällä yhtään tyttöä/poikaa jolla olisi
kotonaan viljakäärme?Haluaisin alkaa mailailla
tälläisen henkilön kanssa.Pää puheenaihe on
viljakäärmeet.Jos kiinnostaa,niin mailaa:
[email protected]

55% vastaus
odotan mailiasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu