Tämä palsta osoittaa vain sen

raukkamaisesti suomalaiset vihaavat vähemmistöjä!
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

todeksi, vai pelottaako totuus?

Äänestä

ketjujen / viestien osalta samaa mieltä.

Äänestä

ja koko ajan joku isompi on niskanpäällä. Ja niin mielellään Katolinen Äitikirkkokin haluaisi ottaa kaikki pois poikenneet poikasensa siipiensä suojaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten... kirjoitti:

raukkamaisesti suomalaiset vihaavat vähemmistöjä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu