Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Itävallan kylpylät?

Saksan ja Hollannin kylpylöistä täällä on ollut juttua useinkin, mutta onko kellään kokemusta Itävallan vastaavista laitoksista? Ollaanko niissä simmareissa vai ilman?

Niin ja tiedän, ettei tämä ole kylpyläkeskustelupalsta, mutta niistä täällä nyt kuitenkin aika usein on tapana ollut keskustella.
11503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kysy matkailupalstalta, KIITOS!

Jos löytyy oikeita naturistikylpylöitä, niin nistä toki saa kertoa tälläkin palstalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


schlirenzauer kirjoitti:

Saksan ja Hollannin kylpylöistä täällä on ollut juttua useinkin, mutta onko kellään kokemusta Itävallan vastaavista laitoksista? Ollaanko niissä simmareissa vai ilman?

Niin ja tiedän, ettei tämä ole kylpyläkeskustelupalsta, mutta niistä täällä nyt kuitenkin aika usein on tapana ollut keskustella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu