On näköjään esitetty seuraavaa, jotta tyhmiä lapsia syntyisi äärivasemmistolaisille jotenkin poikkeuksellisen paljon. Niin kai tuo seuraava täytyy ymmärtää?
"Tuskin hän sinua hyväksyisikään
Kirjoittanut: Hitman-1 25.1.2009 klo 21.00
Yritä nyt kuitenkin keskittyä vähän enemmän kirjoitukseesi, ettei noita virheitä synny kuin tyhmiä lapsia äärivasemmistolaisille."
Eikä mennyt kauankaan, kun itsekin sortuu virheisiin:
"Kristillisten koripallo-ottelu: 100 - 0 !!!
Kirjoittanut: Hitman-1 26.1.2009 klo 18.59"
"Ottelin loppupuolella nämä kristilliset kasvatuksen saaneet tytöt..."
Onko siis kyseinen kirjoittaja kenties äärivasemmistolainen?
Syntyykö sitten äärivasemmistolaisille yleensä tyhmiä lapsia?
Tyhmien lasten syntyminen
8
226
Vastaukset
- Naurajasi
Luuletko että olet muka älykkäämpi kuin Iiro vai mitä meinaat? Iiro jos haastaa sinut kehäpelkurin matsiin niin huomaat ettet fyysisestikään pärjää hänelle.Taidat olla ranen multinikki
- (e-m)
kairakettu on sinua viisaampi Neljän promillen humalassakin. Minä puolestani olen kahden promillen kännissä, sinun kanssasi samoilla aaltopituuksilla. Kaikella kunnioituksella: Evp Everstiluunantti (e-m)
- Iiroa näin
lähihoitajanpäivänä kesken terapiansa ja lääkkeiden annostuksensa.
- eri-mies
Kairakettu kirjoitti:
Sinä ainakin todistit olevasi todella tyhmä!
pentujan nuo ;=)
- Uskovaiset lastentappajat.ry
Yritätö nyt kiusata esikuvaamme Hitman-1. Varo vain, kohta on lapsesi ja vaimosi vaarassa
- (e-m)
itselleen vastailu:Kiusaatko idoliamme?
Kirjoittanut: Ironmikess-ihailija 26.1.2009 klo 19.07
Idolimme ei hyväksy uskontoa missään muodossa, joten yritit varmaankin aiheuttaa sekaanusta ihannemiehemme sisäisessä maailmassa tuolla kristillisiä tyttöjä kehuvalla viestilläsi.
Luulen kuitenkin, että iiromme löytää arkistoistaan jonkun pioneerijoukkueen saavutuksen, joka selvästi ylittää amerikkalaistyttöjen tuloksen! - iiro ja kairapyllis
iiro eli kehäpelkuri ja kairapylly ovat suomen tyhmimmät lapset.He eivät sijoitu aloittajan itsensä kategoriaankaan,niin tyhmiä,niin pelkureita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad961515- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että403911- 163890
- 56743
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632