Minkälainen paikka?Onko yhteissaunassa väliseinää?
Tropiclandia
Vaasa.
42366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
on ja väliseinässä glory hole.
miksi kyselet hölmöjä? täällä on jo tuhanteen kertaa sanottu kk:n saunamailman olevan suomen paras nakumesta, miksi ihmeessä tyytyisit vähempään?
enää 3-4 kuukautta niin päästään joukolla yyterin sannoille katsomaan alastomia naisia.
hätäisimmät voivat aikansa kuluksi katsoa viimekesänä kuvattuja video pätkiä vouyer sivuilta.
...rantojen voyer-pätkissä käytetään pyyhkeitä? Eikös niitä ole vaadittu juuri täällä nimenomaan(Joku päivystäjä varmaan kohta vastaa, arvaan jo sisällön)
Vääränlainen tälle palstalle.
vapaus.Itsepä tuolla sauhusit seitsemäntuhannen viestin verran pyyhkeistä ja niiden käytöstä eli vastustit niiden käyttöä,mikä nyt sitten on saanut mielesi noin muuttumaan,sekö että kaikki muut kirjoittajat olivat oikeassa ja sinä yksin väärässä mielipiteinesi.Tuon vuoksi ei nyt sitten kannata jatkuvasti vastailla aiheen olevan vääränlainen palstalle.Nuku öisin äläkä tuollaisia mieti ja kirjoittele.