jossa toivoin ja kehoitin kotkan virkamiehiä nostamaan kanteen noita kotkan persuja vastaan. Toivottavasti tekevät sen sillä se olisi palvelus lakia noudattaville kansalaisille sekä oikeus ja kohtuus suomalaisia virkamiehiä kohtaan, jotka nauttivat kansalaisten arvostusta.
Laitoin tänään
kotkaan kirjelmän
6156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jossa luovuttiin kaikista syytteistä ja perussuomalaisille laitetaan kunniapatsas keskelle kaupunkia.
viereen? Sekasortoa ovat molemmat saaneet aikaan. Ja kansa maksaa!
En tiedä miksi olen joutunut suomensisun postitus listalle,sähköpostiini tuulee ihan outoja viestejä ja Halla-ahon plogi kirjoituksista kopioita,mahtavatko olla matosia
Taitaa käydä persuille niin kuin kommunisteille ja IKL:lle aikoinaan, eli lakkautuspäätös tulee vielä eduskunnassa jossain vaiheessa käsittelyyn. Maassa maan tavalla tai maasta pois.
Eilen tutkimuspyyntöä vielä harkittiin, tänään iltapäivällä se jätettiin, kertoo Yle / Kymen Sanomat :
http://www.kymensanomat.fi/Online/2009/01/29/Kotkan+virkamiehet+j%E4ttiv%E4t+tutkintapyynn%F6n+valtuustoaloitteesta/200936542285/4
tehdä itsekkin, ja varmaan huomenissa sähköpostia laitan menemään. Jotain rajaa pitää olla sentään tyhmyydelläkin, jota persuilla tuntuu riittävän jakoon asti.