Muistatteko kuinka monta kertaa Eric on ollut naimisissa.Muistan Elisabet Feldmanin , filippiiniTammikuussa 1997 joku tyttö höynäytti häneltä kauppaliikkeen koko varaston. Oliko vaimo ? Ja joku nainen ilmestyi kylään muutama vuosi sitten ja kertoi olevansa 1. vaimo. Oliko Ericin vai Bob´n.
Kuinka monetta kertaa Bob on menossa nyt naimisiin
kun ottaa Viv`n toistamiseen. Alan on myös nainut
useamman kerran. Riiusti myös Elisabet Feldmania muttei kai mennyt avioon.Kathy oli kolme kertaa ja nenossa neljättä kun Bif jätti alttarille.
Kuinka monetta kertaa Bob on menossa nyt naimisiin
kun ottaa Viv`n toistamiseen. Alan on myös nainut
useamman kerran. Riiusti myös Elisabet Feldmania muttei kai mennyt avioon.Kathy oli kolme kertaa ja nenossa neljättä kun Bif jätti alttarille.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ollut tähän mennessä viisi kertaa aviossa?
Korjatkaa, jotka asian paremmin tiedätte!
1. Ellen Pollock
2. Elizabeth Feldman
3. Dee de la Gruz
4. Gloria Wiever
Eric on nykyään naimisissa Valerien kanssa. Suomessa nähdään n. 2,5 vuoden päästä.
Jostakin jäi takaraivoon, että Jimmy ja Kelly melkein avioituvat. Siinä vakka kantensa olisi löytänyt. Kumpikin omalla tavallaan hauskoja. Vähän
yksinkertaisia niinkuin Sam`kin, mutta kuitenkin aivan eri tavalla. Sam on rakastettava kuten Laurelkin. Jimmy ja Kelly ovat reppanoita.
Ihmettelen Vivin tapaa hyväksyä Kellyn kaikki narttumaisuudet. Ei vissiin omena olekaan kauas pudonnut puusta.
Ei Viv ole Kellyn äiti.
...riippuen siitä miten kauan Maikkari jatkaa tuplajaksojen näyttämistä.
Tupla-jaksoilla otetaan vain kiinni jo viimekin vuoden aikana jälkeenjääneisyyttä, sillä Englannissa näytetään kerran viikossa neliosainen eli mainoskatkoineen tunnin pituinen jakso. Joka tiistai.
Tiistain tuplajaksojen sijaan oli esitys myös sunnuntaisin. Suomen tuplajaksot kaventavat joka tapauksessa väistämättä kolmen vuoden jälkeenjääneisyyttämme. Hitaasti mutta varmasti :-)