Nyt on vastaiskun aika.

Rattis valittaa alempana, että taas häviää asiallisia ketjuja hihujen vaatimuksesta. Nyt siis teemme seuraavaksi näin: joka kerta kun joku Norjamikävittusenytolikaan alkaa julkisesti sääliä itseään palstalla, vaadimme poistoa vedoten siihen, että se ei liity ateismiin.
3192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja lassella on kyllä typerimmät jutut ikinä. En ymmärrä miksi ne tänne tuota paskaa postaavat jatkuvalla syötöllä ...

Äänestä

Meinasin jo yhdessä vaiheessa tehdä testin ja luoda "pieru kakka hah hah haa"-ketjun, ilmoittaa asiattomina kaikki viestit mitä sen yläpuolelle tulee ja katsoa mitä tapahtuu.

Äänestä
  • mennä vitsin piikkiin, mutta ennen kuin tuo psykopalsta siivottiin, niin siellä ei paljon muuta enää ollutkaan. Siellä sefu ryhditäytyi ja palsta hiljeni pitkäksi aikaa. Tämä tapahtui joskus vuosi sitten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teotwawki kirjoitti:

Rattis valittaa alempana, että taas häviää asiallisia ketjuja hihujen vaatimuksesta. Nyt siis teemme seuraavaksi näin: joka kerta kun joku Norjamikävittusenytolikaan alkaa julkisesti sääliä itseään palstalla, vaadimme poistoa vedoten siihen, että se ei liity ateismiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu