NASULIA!NASULIA! Kyllä taas nähtiin joukkueiden välinen tasoero.Ei ole tyhmästä rahantuhlari rättifirmajoukosta Porin Ässien haastajaksi.
On se nasulia voittaa ain raum ja vieläpä helpohkosti.Yrittäkää nyt pitää edes panelian raikas,Vermuntilan tempo,Luvian kiekko edes takana Lukko.Eurajoen lätkäkin tiputtaa lukon pian 5 divariin.
SATAKUNNAN HERRUUS!
7
317
Vastaukset
- uhoaa =)
Yksi hikinen voitto ja ollaan taas Euroopan mestareita =) Nauttikaa te voitosta. Ei niitä montakaan ässille liigatasolla enää tule.
- hallussa?
"We Ässät No Lukko " - Mitä hittoa tuo tarkoittaa? Jos et kertakaikkiaan osaa englantia, niin älä nolaa itseäsi tuolla tavalla.
- ja nyyh
ette parempaa pysty : DDD. ja lisäks 3-0 ilves johtaa 1erä jälkee ei huoh lukko
- Esimerkiksi ...
ja nyyh kirjoitti:
ette parempaa pysty : DDD. ja lisäks 3-0 ilves johtaa 1erä jälkee ei huoh lukko
lukutaitosi!!
Tämä on ässien joukkueesta ja sen tekemisistä kertova palsta.
... jos kirjoitustaitosi on surkeaa,
on luetun ymmärryksesi tosi onnetonta !! - jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...
Esimerkiksi ... kirjoitti:
lukutaitosi!!
Tämä on ässien joukkueesta ja sen tekemisistä kertova palsta.
... jos kirjoitustaitosi on surkeaa,
on luetun ymmärryksesi tosi onnetonta !!Sen näki jo perjantaina kun yksi vääräleuka yritti haastaa porilaisia nyrkkihippasille uhoamalla.No raumalaisia viisaammat porilaiset eivät viitsineet nöyryyttää mitätöntä rauman poikaa ja jättivät asian sikseen.
- pelkäsi?
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... kirjoitti:
Sen näki jo perjantaina kun yksi vääräleuka yritti haastaa porilaisia nyrkkihippasille uhoamalla.No raumalaisia viisaammat porilaiset eivät viitsineet nöyryyttää mitätöntä rauman poikaa ja jättivät asian sikseen.
Tässä se nähtiin. Burilainen soittaa turpaa, mutta tosipaikan tullen luikkii äiskän hameen alle piiloon. Burilainen on vellihousu raukka.
- hallille
pelkäsi? kirjoitti:
Tässä se nähtiin. Burilainen soittaa turpaa, mutta tosipaikan tullen luikkii äiskän hameen alle piiloon. Burilainen on vellihousu raukka.
siihen tekojääradan viereen tänään 19.00 aikoihin ja ota luistimet mukaan jos sulla on ja kokeillaan ihan vapaasti joko jäällä tai ilman miten käy:) pääset ilman muuta mukaan peliin... laita vaikka lukon fanipaita päälle niin erotan sitten paremmin.
terveisin raukka säälittävä burilainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss795376Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243337- 1561972
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2221901Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1671656Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2811439Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵57981Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.21950- 61909
Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.108888