ostetaan terraario

Akaattikotiloni saa kavereita ja tarvitsee siten
isomman terran. Kokoa saisi olla 50l tai sinne
päin, eikä haittaa jos on rikki. Otan vastaan tai
ostan halvalla.
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sivuille www.annetaan.net
siellä on annetaan ja otetaan ILMAISEKSI!
Eihän sitä koskaan tiedä milloin onnistaa ja joku
haluaa päästä omastaan eroon ! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Susku kirjoitti:

Akaattikotiloni saa kavereita ja tarvitsee siten
isomman terran. Kokoa saisi olla 50l tai sinne
päin, eikä haittaa jos on rikki. Otan vastaan tai
ostan halvalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu