jahkailijat;
Siinä teille esimerkki, miten asiat pannaan kerralla kuntoon.
Ottakaa oppia Obamasta
4
115
Vastaukset
- enää bonuksia
johtajille USA:ssa ainakaan niissä yrityksissä, mihin valtio sijoittaa verorahoja. Ihmisen ahneus näyttää olevan pohjaton. Mikään ei riitä. Jos niitä ei suitsita, niin ne saalistavat niin paljon kuin kerkeävät, myöskin tukimiljoonat.
- George vai Barak
George jäi kiinni huumeista.
Barak vasta alku innoissaan.
Katsotaan nyt kesään ensin.- päivää ..
> Barak vasta alku innoissaan. Katsotaan nyt kesään ensin.
.. kuulemma aikaa viedä läpi tärkeimmät uudistuksensa. Sen jälkeen on kuherruskuukausi ohi ja oppositio tiivistää rivinsä. Näin puhuvat jenkkipolitiikan tuntijat. :)
- ODAMA
hauska nähdä miten valtion hyvä palkkaiset palkkat
laskevat palkkojaa..
koska tumma poisu niinhin puuttuu....
ja turha suojatyöpaikkat POISTUVAT...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096696Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884331L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453649TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133050Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261650- 661068
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551043Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991024- 91019
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47989