Onko teillä ikävä

Minulla on ala-asteen maikkaa.

http://64.233.183.113/translate_c?hl=fi&sl=en&u=http://www.theweeklyvice.com/2009/01/christine-mccallum-teacher-accused-of.html&prev=/search?q=Christine A. McCallum, 29-year-old local teacher at Woodsdale Elementary School, is accused of having sex with student 300 times, beginning when the boy was 13&hl=fi&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi:official&hs=V4L&usg=ALkJrhj9akHzCKCdEQVmyERDh7Jy1EqVQA
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta hakusi muistuttaa tietokoneen virus- tai vakoiluohjelmasovelluksen automaattisia pyyntöjä. Käyttäjien suojaamiseksi emme voi käsitellä pyyntöäsi juuri nyt.

Äänestä
  • Ei ollut noin kivoja opettajia täällä...

    Äänestä

  • kivoja. kirjoitti:

    Ei ollut noin kivoja opettajia täällä...

    kiva nais ope -80 luvulla ja suomessa.

    Äänestä

Minut opettaja laittoi istumaan kovan tappelijan viereen, että olisin oppinut tappelemaan. Aina se oli minun kimpussani. Tappelemaan en oppinut. Paskat sain kyllä housuuni. Toki paskan hajukin torjuu innokkaan tappelijan, mutta ottaako kukaan töihin sellaista tyyppiä, joka haisee paskalta?

Äänestä

Ekan luokn ope , eläkeelle jäävä vanhn kansan ope, kauhia. En oppinut lukemaan ja siitä luultavasti jäi ,lukihäiriö. Toiselle luokalle tuli ope joka innosti meidät lukeman. Kolmnellaluokalla luin kaikki koulun kirjaston kirjat.Kolmanen luokan ope osasi tukita kaiken matemaatiset opinnot.Tuli ehdot. Iskä opetti koko kesän. Se jäleen minun vihkoni kiersi matikan tunneilla koko peruskoulun ajan.Joku otti 10 minä sain 9 tyhmyyttäni.
Jos nämä kusipäät vielä sillä kouluorganisaatiossa mellastaa on se sääli. Tyttäreni joutui saman matikan mielivallan kohteekisi Myllykosken yläasteella joku Tenkku sanoi, ettei sinusta ole mihinkään. Leena Preppasi tytärtäni yo-kokeisiin 45 min ja C tuli.Kaikki ovat valmistunee yliopistosta, tenkusta huolimatta.
Tuomoset opet pitäisi pistää viralta!!!!Opilaita pitäisi kannusta ei latista. Jos ei osaa opetaa menkööt Mombasaan.
Sippolassa Oli maatalousope Taito Laamanen, kiitos hänen muistolleen.(S.T-L)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opettajaanne ? kirjoitti:

Minulla on ala-asteen maikkaa.

http://64.233.183.113/translate_c?hl=fi&sl=en&u=http://www.theweeklyvice.com/2009/01/christine-mccallum-teacher-accused-of.html&prev=/search?q=Christine A. McCallum, 29-year-old local teacher at Woodsdale Elementary School, is accused of having sex with student 300 times, beginning when the boy was 13&hl=fi&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi:official&hs=V4L&usg=ALkJrhj9akHzCKCdEQVmyERDh7Jy1EqVQA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu