Nyt löyty uus vippi paikka eli www.hetivippi.webs.com mää sain ainaki heti 50€!!
uusi pikavippi
vippiäääää
103645
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Poliisi oli erittäin kiinnostunut tästä.
Rekisteriseloste, Y-tunnus yms. pakolliset tiedot puuttuivat. Sivustot ovat ilmaisella palvelimella ja haku maksaa 5 euroa. Lisäksi sivu on höystetty kymmenillä kirjoitusvirheillä joten eivät ole teinit oppineet koulussa mitään. Tässä suora lainaus sivuilta josta ei kirjoitusvirheitä puutu:
Sinun täytyy vain lähettää tekstivesti TXT5 HV50 numeroon 17211 5€/viesti. Teemme muut tarvittavat tarkastukset suomenasiakastieto oy:stä. HUOM! ensimmäinen myönnettävä laina on kaikkille 50€.
tai sitte se on joitteki ulkomaalaisten pitämä jotka ei osaa kunnolla suomen kieltä.
Kielteinen vastaus tuli ennenkuin viesti ehti kunnolla perille eli se tarkistuksista.. 5€ menee aivan hukkaan. Tyhmästä päästä.. jne. Tiedot Asiakastiedossa on kyllä "puhtaat".
Ennenkuin lähettää viestejä tuohon 17211 numeroon, kannattaa käydä tutustumassa Fortumo.fi palveluun, jota kautta voi perustaa oman SMS-palvelun.
Avaaminen on hyvin helppoa: Määrität vain palvelun hinnan, avainsanan ja viestin, joka lähetetään asiakkaalle, esim "Lainahakemus hylätty".
tässä kaikki luotettavat
http://lainaa-heti.blogspot.com/
...jos kaipaat oikeasti lainaa myöntäviä pikavippiyrityksiä: http://pika-vippi.webs.com/
Oletko perustanut vippifirman? Ja nyt kehut kun sait itseltäsi 50€. Älä tule tänne sitä mainostamaan!
Kannattaa varoa! Minä en ole lainannut sieltä mitään, mutta silti sieltä tulee viestejä minulle, missä minua pyydetään siirtämään eräpäivää koska laina on erääntynyt. Ei tarvis muuta ku lähettää viesti siihen numeroon. Joo joo! Seki maksaa pari euroa. Sieltä on tullut muitakin viestejä missä pyydetään vastaamaan, ja aina samaan numeroon. Sillä ne rahaa sit tekee ku joku tyhmä menee vastaamaan. Sähköpostilla kyllä olen nyt pistänyt heille pientä palautetta ;-)
ottakaa lainaa vain luotettavilta!
tässä luotettavat
http://lainaa-heti.blogspot.com/
johtuvat siitä, että tää on europankin kanss samaa ja siellä niitä löytyy kans pilvinpimein, kirjotusvihreitä.