Kengänheittoketjusta

Paras ketju, mitä oon lukenu aikoihin.
4156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Just joo, vain pöllökustaat löytävät jotain nauramista kengänheittäjistä.

Yrittäkää kasvaa aikuisiksi.

Äänestä
  • jos luit, oot tosikko

    Äänestä

Jos kerran kengän heitto on paha asia niin eikun kenkiä israelilaisten niskaan eikä raketteja. Voisi olla vastaukset ehken enkä tiijä vähemmmän rajuja vois kokkeilla Gazassa.

Äänestä

Suomessa on heitetty saapasta jo vuosikausia, kun muu maailma on keksinyt tämän jalon lajin vasta nyt.

Ennustan että seuraavaksi poliitikkoa heitetään eukolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvät naurut kirjoitti:

Paras ketju, mitä oon lukenu aikoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu