Rikosilmoituksen tekoon GPP:stä!

GPP:llä lienee vähintään 30.000 jäsentä Suomessa! Nyt jokainen tekemään rikosilmoitus GPP:stä ja sponsoristaan!

Älkääkä uskoko sponsorien "kohta avautuu" mantroja!
1524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan noin paljon olevan tässä jäseniä, koska tiedossahan oli jo aikoja sitten tämän sankarin touhut. Ja vaikka olisi edes 5% tuosta määrästä niin liikaa.
Ei kai sijoituksen summa ole vaan hämännyt ihmisiä?
Itse toimin jollain lailla rahoitusmarkkinoiden kautta (ja joskus suoraan sanoittuna typerästi vakuutuskuvioissa), muttei myynti edes isoilla ja arvostetuilla firmoilla aina toimi niin yksiselitteisisti.
ja muistakaa se, ettei myynti ja markkinat kohtaa aina oikesti, ellei ole pointtina jokin tämän tyylinen hölmöily.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäsen nro: xxx-xxx kirjoitti:

GPP:llä lienee vähintään 30.000 jäsentä Suomessa! Nyt jokainen tekemään rikosilmoitus GPP:stä ja sponsoristaan!

Älkääkä uskoko sponsorien "kohta avautuu" mantroja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu