Ajelin ajatuksissani risteyksen ohi! Pitänee kai ostaa navi avuksi?
Olen tyhmä ostan Navin
apuun!
10302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Et saa enää autoilla, ennenkuin olet sen navin hommannut.
Kai autossasi on kaikki muut kädettömille sipsuttajille luodut varusteet? Eihän ilman niitä voi enää pärjätä. Tehoa oltava koneessa paljon, jotta voi turvallisesti elvistellä muille tienkäyttäjille.
..sinusta kaiken olennaisen.
Taisit itse vastata itsellesi.
Heips tilasin 22" Navigaattorin, se on siinä pelkääjän edessä, minuun päin kallistettuna. Ei ihan mahdu kojetauluun tai sen päälle, voisi kyllä sovitella. Kiva kun muut tsiikaa kateellisina ja himoitsee perässä, vaan en kerro mistä niitä suapi!
Se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa. Totuus sattuu!
Juttusi paljastaa tyhmyytesi täydellisesti!
Ilman aivoja et tarvitse navigaattoriakaan!
Jos et osta. Tietenkin, jos et koskaan käy missään et sitä tarvitse. Tyhmää on nykyään paperikartan kanssa seikkailla.
jos asuu äitimuorin luona eikä aja muualle kuin baariin ja sunnuntaisin vie äitimuorin kirkkoon rukoilemaan poikansa puolesta.
Heti sait vastauksia närkästyneiltä silkkimunahiplareilta, jotka ei osaa edes karttaa lukea.
Autossani navigaattori on aina ajaessa päällä. Arvostan turvallista autoilua, jotta voin keskittyä liikenteeseen.