VOICELLA TÄNÄÄN SU 8.2. UUSINTA IDEAPARKIN KEIKASTA KLO 11-12 JA UUDESTAAN KLO 17-18!
ELI IHAN KOHTA ALKAA!
VOICELLA UUSINTA SU KLO 11 JA 17
17
966
Vastaukset
- ollaan katsomassa,
ihanaa
- kun saa
katsoa keikan kaksi kertaa tänä sunnuntaina.
- ei mitään
räsöö
- on sun
pöksyissäs, daijumartta;D
- myöntää
Tällä hetkellä katon mieluummin tätä
http://www.youtube.com/watch?v=NJ2QyZTxWoQ
Oon nähny ton Voicejutun sillon aikanaan ja se taitaa olla nauhallakin, mutta just nyt ei nappaa :)- näkeen Arin
iloisena ja hymyilenä. Näkee, kun se nauttii laulamisesta.
- ari kuitenkin
näkeen Arin kirjoitti:
iloisena ja hymyilenä. Näkee, kun se nauttii laulamisesta.
nauti laulamisesta amoralinkin solistina.
- kuvio ei
valitettavasti tule kyllä onnistumaan. Arilla on aivan liian hentonen ääni. Laulas jotakin muuta.
- oo;)))
kuvio ei kirjoitti:
valitettavasti tule kyllä onnistumaan. Arilla on aivan liian hentonen ääni. Laulas jotakin muuta.
Sillähän on äänta vaikka kahdelle. Et kyllä tiedä mitä höriset.
- huonolaatuisten
ari kuitenkin kirjoitti:
nauti laulamisesta amoralinkin solistina.
videoiden perusteella ei voi sanoa vielä mitään, kun ei ole itse ollut paikan päällä kuuntelemassa.
- käskee
huonolaatuisten kirjoitti:
videoiden perusteella ei voi sanoa vielä mitään, kun ei ole itse ollut paikan päällä kuuntelemassa.
sanomaan???
- Se oli vain
käskee kirjoitti:
sanomaan???
tämän hetkinen mielipide tuosta Amoralin kuviosta. Eihän ole levyäkään vielä kuultu. Aika näyttää sitten. Ensi viikolla tulee cover-biisi. Mielenkiinnolla odottelen sitä.
- käskenytkään,
käskee kirjoitti:
sanomaan???
vaan ne äänet
- Kiitos muistutuksesta
Haluan Koivusten keikalle, mutta en valitettavasti pääse laivalle enkä Lappiin. Koivuset on täydellisen ihana ja loistava bändi.
- yhä pistoksissa!
Samat sanat tuli taas hirveä ikävä keikalle! Loistava bändi ja ihana Ari... tässä alkaa jo odotella kiivaasti kolmatta levyä. Toivottavasti Amoral-kuvio ei ei vie liikaa energiaa ja aikaa AK:lta.
- Ari on kyllä
yhä pistoksissa! kirjoitti:
Samat sanat tuli taas hirveä ikävä keikalle! Loistava bändi ja ihana Ari... tässä alkaa jo odotella kiivaasti kolmatta levyä. Toivottavasti Amoral-kuvio ei ei vie liikaa energiaa ja aikaa AK:lta.
ihanan näköinen ja hyvä laulamaan. Tulis vain keikalle tänne lähelle.
- Arin keikka
televisiossa :)) Ari lauloi niin hienosti ja oli niin ihana ja hyväntuulinen. Olis kyllä huippu päästä taas keikalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71924
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708