VOICELLA UUSINTA SU KLO 11 JA 17

VOICELLA TÄNÄÄN SU 8.2. UUSINTA IDEAPARKIN KEIKASTA KLO 11-12 JA UUDESTAAN KLO 17-18!

ELI IHAN KOHTA ALKAA!
17973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

ihanaa

Äänestä
  • katsoa keikan kaksi kertaa tänä sunnuntaina.

    Äänestä

räsöö

Äänestä
  • pöksyissäs, daijumartta;D

    Äänestä

  • iloisena ja hymyilenä. Näkee, kun se nauttii laulamisesta.

    Äänestä

  • näkeen Arin kirjoitti:

    iloisena ja hymyilenä. Näkee, kun se nauttii laulamisesta.

    nauti laulamisesta amoralinkin solistina.

    Äänestä

  • valitettavasti tule kyllä onnistumaan. Arilla on aivan liian hentonen ääni. Laulas jotakin muuta.

    Äänestä

  • kuvio ei kirjoitti:

    valitettavasti tule kyllä onnistumaan. Arilla on aivan liian hentonen ääni. Laulas jotakin muuta.

    Sillähän on äänta vaikka kahdelle. Et kyllä tiedä mitä höriset.

    Äänestä

  • ari kuitenkin kirjoitti:

    nauti laulamisesta amoralinkin solistina.

    videoiden perusteella ei voi sanoa vielä mitään, kun ei ole itse ollut paikan päällä kuuntelemassa.

    Äänestä

  • huonolaatuisten kirjoitti:

    videoiden perusteella ei voi sanoa vielä mitään, kun ei ole itse ollut paikan päällä kuuntelemassa.

    sanomaan???

    Äänestä

  • käskee kirjoitti:

    sanomaan???

    tämän hetkinen mielipide tuosta Amoralin kuviosta. Eihän ole levyäkään vielä kuultu. Aika näyttää sitten. Ensi viikolla tulee cover-biisi. Mielenkiinnolla odottelen sitä.

    Äänestä

  • käskee kirjoitti:

    sanomaan???

    vaan ne äänet

    Äänestä

Haluan Koivusten keikalle, mutta en valitettavasti pääse laivalle enkä Lappiin. Koivuset on täydellisen ihana ja loistava bändi.

Äänestä
  • Samat sanat tuli taas hirveä ikävä keikalle! Loistava bändi ja ihana Ari... tässä alkaa jo odotella kiivaasti kolmatta levyä. Toivottavasti Amoral-kuvio ei ei vie liikaa energiaa ja aikaa AK:lta.

    Äänestä

  • yhä pistoksissa! kirjoitti:

    Samat sanat tuli taas hirveä ikävä keikalle! Loistava bändi ja ihana Ari... tässä alkaa jo odotella kiivaasti kolmatta levyä. Toivottavasti Amoral-kuvio ei ei vie liikaa energiaa ja aikaa AK:lta.

    ihanan näköinen ja hyvä laulamaan. Tulis vain keikalle tänne lähelle.

    Äänestä

televisiossa :)) Ari lauloi niin hienosti ja oli niin ihana ja hyväntuulinen. Olis kyllä huippu päästä taas keikalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ideaparkin keikasta kirjoitti:

VOICELLA TÄNÄÄN SU 8.2. UUSINTA IDEAPARKIN KEIKASTA KLO 11-12 JA UUDESTAAN KLO 17-18!

ELI IHAN KOHTA ALKAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu