Vahva presidentti

Sellaista suomalaiset haluavat. Timo Soinista saamme sellaisen kunhan aika koittaa. Horisevista ukoista ei tehtävään ole sen paremmin kuin naistenlehtien kansikuvanaisista.
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

presidenttinä? jotain on jäänyt minulta huomaamatta..

Äänestä
  • Pääsi kyllä kuviin vasta kun tuli valituksi. Onhan siellä kepulla ja kokkareilla näpsäköitä naisia mutta kun en oikein osaa ajatella heitä presidenttinä. Jäätteenmäkeä ja Anttilaa ei sitten ainakaan lasketa näpsäköihin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä ettei kirjoitti:

Sellaista suomalaiset haluavat. Timo Soinista saamme sellaisen kunhan aika koittaa. Horisevista ukoista ei tehtävään ole sen paremmin kuin naistenlehtien kansikuvanaisista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu