Kiinassa palaa

YLE'n uutistenlukija kertoi, että kohta romahtaa?
7311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kovin pian,sillä teräs kestää kyllä pitkään ,vaikka on näköjään alhaalta ylhäälle asti tulessa.

Jenkkilässä on omat fysiikan lait kerrostalon sortumiseen!

Äänestä

Epäilen että tämä pilvenpiirtäjä ei romahda, vaan saattaa näin kyseenalaiseksi WTC-rakennusten romahtamisen.

Äänestä

Ei siinä järki paljo päätä pakota, kun sytyttävät raketteja rakenteilla olevassa talossa.
No jospa sillä korjataan suunnittelijan virheet. tämähän on salaliitto sivu.

Äänestä

,,,,,,,

Äänestä

,,,,,,,-

Äänestä

yhdysvalloissa talot romahtelevat itsekseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokkona pilvenpiirtäjä? kirjoitti:

YLE'n uutistenlukija kertoi, että kohta romahtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu