KEPUlle turpaan EU-parlamenttivaaleissa

KEPU on hävinnyt mannertenvälisen nahjuksen Matti Vanhasen johdolla jo viidet vaalit peräkkäin.

Jatkoa seuraa kohta EU-vaaleissa.

Matti Vanhanen tekee puoluehistoriaa. Samanlaista luuseria ei ainakaan Suomesta löydy.
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuinka äijän käy.

Kok= 26,5
Kesk= 19,8
SDP= 19,1

Äänestä

Maajussien puolesta kepulaiset olivat hyvin vastahankaisia alunpitäen koko EU-touhulle, niin oikeus tietysti voitaa ja maajussien puolesta kepulaiset pois koko EU-parlamentista. On hyvin iroonista, että tämä maajussien puolesta kepulainen Olli oleillee EU:n kujia.

Äänestä
  • Impivaaralaisuutta aikaiseksi "pepsodentti" Stupperillaan.

    T. perus-suomalainen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vehhapulla kirjoitti:

KEPU on hävinnyt mannertenvälisen nahjuksen Matti Vanhasen johdolla jo viidet vaalit peräkkäin.

Jatkoa seuraa kohta EU-vaaleissa.

Matti Vanhanen tekee puoluehistoriaa. Samanlaista luuseria ei ainakaan Suomesta löydy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu