Onko tässä maassa enää naisia, jotka tekevät ruoan valmiiksi töistä tulevalle miehelle?
Naiselliset naiset
7
389
Vastaukset
- jos olis kelle tehdä
ihan varmasti
- tuosta ole kiinni.
Ystävällinen ele kyllä, mutta ei mitenkään pakollinen.
- Sanelma*
miehiä, jotka tekevät ruoan valmiiksi töistä palaavalle naiselle?
Tai olkoon puolestani vaikka mustekala, kunhan osaa kokata...- Antsux
Mustekala? Hyvä idea! Kahdeksanraajainen keittiömestari tekisi lieden ääressä äkkiä valmista. Ja asiassa eteenpäin: olisihan se syleilykin ihan toista kuin kömpelön perusmiehen kulmikas kouriminen.
- Sanelma*
Antsux kirjoitti:
Mustekala? Hyvä idea! Kahdeksanraajainen keittiömestari tekisi lieden ääressä äkkiä valmista. Ja asiassa eteenpäin: olisihan se syleilykin ihan toista kuin kömpelön perusmiehen kulmikas kouriminen.
kunhan pitää makkarin pimeänä...
- Soh-vi
Sanelma* kirjoitti:
kunhan pitää makkarin pimeänä...
Se on tahmainen, ei tosin kalapuikkoviiksiä, mutta mulkosilmät. EEeeeii. No jos se vain kokkaisi, ja hyvin sittenkin, niin ehkä se sais oleilla keittiön pesupöydän toisessa vesialtaassa ruokailujen välillä. Mutta en menis lähelle, se sais ite tiskata. Tämä kanta täysin sukupuoliriippumattomasti, on se uros tai naaras.
- wanha teini
Sit voin ruuanlaittoa harkita jos saa tyydytettyä seksuaaliset tarpeeni sängyssä. Tärkeimmät asiat ensin.
Vitut miesten haluista, nehän voi vaikka runkata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17213125
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545468Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454860Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493699Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392808Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1231989Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1141734Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1101552Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481