Ongelmat jatkuvat

Sampopankin ja Dansken välinen yhteensopivuus ei tunnu toimivan sitten millään. Ihminen on jopa käväissyt kuussa mutta atk-osaaminen näillä pankeilla on monumenttaalisen avutonta.
Lainan korko piti päivittyä 01.01.09 mutta ei .
Vanhaa korkoa tarjotaan viime vuoden puolelta.
Selitykset sitä samaa jargonia...
3289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • työntää tuuttiin. Siirry sinäkin jo tähän päivään...

    Äänestä

  • dataa kehtaat kirjoitti:

    työntää tuuttiin. Siirry sinäkin jo tähän päivään...

    Vanha data näyttää tässä tapauksessa olevan validia, kuten aloitusviesti kertoo. Melko vähän ovat näköjään asiat noin vuodentakaisesta muuttuneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sampolainen kirjoitti:

Sampopankin ja Dansken välinen yhteensopivuus ei tunnu toimivan sitten millään. Ihminen on jopa käväissyt kuussa mutta atk-osaaminen näillä pankeilla on monumenttaalisen avutonta.
Lainan korko piti päivittyä 01.01.09 mutta ei .
Vanhaa korkoa tarjotaan viime vuoden puolelta.
Selitykset sitä samaa jargonia...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu