www.wincapita.com

Kyllähän verkkosivut toimivat:

http://www.wincapita.com/

Onko tässä joku ongelma?
3974
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Capiaisten tietotekniikan ymmärryksen taso....

Äänestä

200%-300% voittoja kuka ottaa rahaa vastaan.Ja jos häviän rahat ja nostan rikosilmoituksen maksaako valtio varmasti takaisin ainakin alkupääoman.

Äänestä
  • Valtio käynnistää taas jättimäisen ja kalliin tutkinnnan, että jokainen idiootti saa takaisin rahansa. Rahan voi taas tunkea uuteen ponziin, että jospa nyt tärppäisi. Ja niin edelleen, ad absurdum.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toiminnassa! kirjoitti:

Kyllähän verkkosivut toimivat:

http://www.wincapita.com/

Onko tässä joku ongelma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu