soiniWätysten provot muuttuvat päivä päivältä aneemisimmiksi. Ruuti taitaa olla lopussa? Kepu taas kirkkaassa kärjessä avausten ja lukijoiden suhteen. Tänään kukaan peruSSisu ei ilmeisesti tehnyt näyttävästi yhtään tutkintapyyntöä, joten ei ole heillä puheenaiheitakaan.
soiniWätysten tunnuslause onkin: "Ennen vain Soini ajatteli puolestamme. Nyt Halla-aho kantaa osan aivotaakasta, elämä on puolella helpottunut". Tervettä???
soiniWätyksiltä ruuti lopussa?
5
216
Vastaukset
- pukeutuu naisten
vaatteisiin ja jättää verot maksamatta, on käsittääkseni halpamainen mies.
- Morrison2
olet aina,,, kirjoitti:
uneksinut, eiks jeh?
http://www.lacoctelera.com/myfiles/glamboy69/hitler_maricon.jpgSinun piti jättää palsta.
Kiristivätkö korkokengät liikaa vai miksi palasit taas takaisin? - saa päät punaiksiki
Morrison2 kirjoitti:
Sinun piti jättää palsta.
Kiristivätkö korkokengät liikaa vai miksi palasit taas takaisin?noilla soinazeilla. Mutta mitäs homostelevat kaiket yöt?
- Antiopa
Sinulle SoiniWätyksistä kirjoittavalle henkilölle: Soini on PerusSuomalaisen puolueen edustaja ei Itsenäisyyspuolueen, jonka palsta tämä on. Mene PerusSuomalaisten palstalle kirjoittelemaan typeryyksiäsi. Samoin Hallaaho on PerusSuomalaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "974339Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293243No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452360- 351368
- 10979
- 152976
- 6904
- 20864
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12852- 26805