Tumma kutrinen kaunotar

n.30v Mistä löydän sut?Kadotin sut stadin synkkään yöhön..Milloin kohtaamme jälleen?
41124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Koskahan tämä ikävä kadottaminen tapahtui...?

Äänestä
  • Katsoin kun hiuksesi oli kiinni ja naamassasi perunamuusia. Olit niin kaunis!

    Äänestä

  • on mut en pysty muistaan enkä paikkaa.olit niin sokaistava..

    Äänestä

  • tarkka aika kirjoitti:

    on mut en pysty muistaan enkä paikkaa.olit niin sokaistava..

    olin sokaistava, etten vaan ollut häikäistävä, minä kutrinen kaunokainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M27 kirjoitti:

n.30v Mistä löydän sut?Kadotin sut stadin synkkään yöhön..Milloin kohtaamme jälleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu