Juutalais

nainen sanoi silminnäkijäohjelmassa toistuvasti:HUORRA..HUORRA..HUORRA..Palestiinalaisille.
4258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kielellä tuo tuli.

Äänestä
  • kun ei ole sanottavaa, ääliömäisyydet ei ole sanottavaa...

    Äänestä

  • kirjoitata. kirjoitti:

    kun ei ole sanottavaa, ääliömäisyydet ei ole sanottavaa...

    niin haukkunu?
    Vai oliko nainen Arabi?

    Äänestä

  • Juutalainen.. kirjoitti:

    niin haukkunu?
    Vai oliko nainen Arabi?

    juutalainen joka antoi rauhan kasvatusta kersoilleen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oliko fiksua? kirjoitti:

nainen sanoi silminnäkijäohjelmassa toistuvasti:HUORRA..HUORRA..HUORRA..Palestiinalaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu