Lindenin fantasiat

Alistamista ja anaaliseksiä. Tuossa iässä, hyi-hyi.
6185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

suvitätiä, mut oonkin pervo. :)

Äänestä

miehiä ?

Äänestä
  • Yhdellä työtekijälläni on isot riipputissit. Joka päivä siinä neljän maissa kohotan yksitellen molemmat ja katson ettei sinne alle ole jäänyt mitään ylimääräistä.
    Toisella työntekijällä ei tarvi niin perusteellista tarkastusta tehdä. Kerran tein hänelle ns. lyijykynätestin. Eihän se kynä pysynyt alkuunkaan.

    Äänestä

Eli näin pitäisi siis hänen mukaansa kohdella heitä, jotka työllään vielä ansaitsevat rahaa valtion rattaisiin.

Äänestä

horinoille.
Ei ole täyspäiset asialla.

Äänestä
  • himoita naista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bws/tws kirjoitti:

Alistamista ja anaaliseksiä. Tuossa iässä, hyi-hyi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu