Kuka hullu nyt käskystä riisuutuisi.
Jos olisi vaikka lesbo pomo. YÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖKKKKKS....ja muutenki.
Linden varmaan riisuutuisi, jos siitä kerran palkkaakin maksetaan. Tai siis kuuluisi työsopimukseen.
Jos olisi vaikka lesbo pomo. YÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖKKKKKS....ja muutenki.
Linden varmaan riisuutuisi, jos siitä kerran palkkaakin maksetaan. Tai siis kuuluisi työsopimukseen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kypärä- ja kyrpäpuolueen ministeri Suvi Linden, sai kenkää aikaisemmasta ministerinvirasta, kun järjesteli rahoja golfyritykselle, jossa hänen perheellä oli myös osuuksia. Aika näppärä naiseksi, eikös vain ja osaa vetäistä kotiinpäin, kun silmä välttää. Nyt tämä haluaa riisua suomalaiset työtä tekevät, riisua keskitysleirin malliin alastomaksi ennen kaasutusta.
Luulisi nyt ihan maalaisjärjellä tajuavan, ettei kuka vain voi kajota muihin, jos hieman epäilyttää...
Poliisillakin on varmasti tarkat määräykset, milloin ja miten ruumiintarkastuksia voi tehdä. Poliisi toimii poliisina, sen jokainen tajuaisikin.
Jos joku Lindenin mäkättävä ämmä tulisi sanomaan, että alahan käydä Evan asuun, niin voisi siinä rauhaa rakastavakin käydä jopa väkivaltaiseksi. Siinä vaiheessa pitäisi kutsua pollarit paikalle: "no, kun tuo ei suostunut riisuutumaan, ja mirkku ja oskarikin sanoivat...että se se on pöllinyt".
Varmaan siellä Benin tallissa on ollut jo käytössä tämä riisuutumisleikki, kun se on Suville niin tuttua. Ainakin kokoomuksen edustajista päätellen on helppo uskoa tähän. On tuo kaarti sen verran bimboainesta, että ovat varmaan harjoittaneet kyseenalaista ammattia aiemmin.
Taas ilmestyi uusi "nero".Mistä ihmeessä näitä kykyjä löytyy ja varsinkin samasta puolueesta.Missähän se lienee se moraali?Loppuuko nämä uudet aluevaltaajat, vai tuleeko taas uusi kyky.Häätyy sanoa että,kaikki lapset on kerätty vastuuseen maanasioista.Nyt jo mennään navanala puolelle.