Suomeen pitäisi välittömästi perustaa avoimen kansallissosialistinen puolue, muuten tästä touhusta ei tule mitään.
Esimerkiksi perussuomalaiset aloittivat hyvin, mutta nyt puolueen johtajakin on sanonut olevansa israelin ja juutalaisten ystävä.
Vittu miten tyhmää porukkaa. Miten voi olla maahanmuuttokriittinen ja samaan aikaan olla juutalaisten ystävä, sillä kaikki maahanmuutto on vain juutalaisten keino sekoittaa kaikki rodun keskenään ja luulisi sen nyt olevan ihan itsestäänselvä asia.
Onhan suomessa IKL ja SKS joissa molemmissa on erittäin viisasta porukkaa, mutta molempien puolueiden kannatus on aika vähäistä.
Nyt meidän kaikkien on yhdistyttävä taistelemaan isänmaan pelastumisen puolesta perustamalla yksi ainoa kansanmielinen puolueen joka tulee johdattamaan suomen kansan voittoon ja siihen kunniaan mikä suomella joskus oli.
Mielestäni tälle uudelle puolueelle sopisi nimeksi yksinkertaisesti Suomen kansallissosialistinen puolue.
SKSP
SUOMEN KANSA NOUSEE!
SIEG HEIL!
Suomen nousu
9
365
Vastaukset
- savolaista rotua
Vedä panuinen paita päähäsi sen kunniaksi.
- näinä aikoina
Israel on länsimainen demokratia, Hamas terrorijärjestö, jota Euroopan äärivasemmisto tukee.
Juutalais-kristillisen kulttuurin taistellessa olemassaolostaan meidän tulee pitää yhtä Israelin kanssa. Israelilaiset seisovat Euroopan rajalla vartiossa...- ...........
on nopein tapa vihastuttaa naapurimaat ja suomen tarina on loppu!
- Villikuhtori
Palestiinalaiset ovat Israelin uhreja, ei Hamas.
Israel yksipuolisesti ja laittomasti miehittää ja tuhoaa palestiinalaisalueita.
Lisäksi Israel lisää siirtokuntien määrää ja avoimen rasistisesti vainoaa arabeja.
Tässä katseltavaa kaikille jotka nuolevat juutalaiskiihkoilijoita:
http://areena.yle.fi/toista?id=1827963
- suuhusi
eli ota se pois persereiästäsi vitun natsihomo.
- ...
Rehti Suomalainen ei oikeasti tiedä mitään!
- olekaan
suvaitsevaisia homoja kohtaan? Vai onko tässä jokin kaksoisstandardi? Ai niin, kysymyshän on tosiaan Vasemmistosta, joten siellä kognitiivinen dissonanssi, kaksoisstandardit ja tekopyhyys ovat arkipäivää.
- Uusi aika
Vanha kunnon Kansallis-Demokraattinen Puolue herätettävä henkiin.
Se voidaan rakentaa SKS:n pohjalle. Mäenpään "kyvyt" on nähty eli puolueen kannatus laskee koko ajan. Komentaja Aallon johdolla puolue nousuun, hän oli entinen Pekka Siitoimen luottomieskin. Samalla nimen vaihdos KDP:hen ja ohjelma radikaaliksi.- Aloittaja
KDP on herätettävä henkiin. Se on ainoa tapa johtaa Suomi voittoon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1137247
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985233Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333412Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961501Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?421270