mistä löytyisi haponkestävää

puuveneen köliraudaksi?
7865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Helsinginalueelta Tattarisuolta.

Äänestä
  • Pitääpä käväistä katsomassa..

    Äänestä

  • firmoista, jotka mainostavat nopeaa ja justavaa palvelua jne... silti en ole ikinä saanut vastausta maileihini. taitaa joustavuus loppua, jos et ole tilaamassa rekka-autollista rautaa =)

    Äänestä

  • Arifin tekee erilaisia veneheloja, mutta onko Tattarisuolla joku muukin firma - happoteräksistä kyse. Elokuussa tein hukkareissun Tattarisuolle, oli ei-oota ja Arifin lomalla.

    Äänestä

  • Tattarisuon alueella? kirjoitti:

    Arifin tekee erilaisia veneheloja, mutta onko Tattarisuolla joku muukin firma - happoteräksistä kyse. Elokuussa tein hukkareissun Tattarisuolle, oli ei-oota ja Arifin lomalla.

    Kytkintie 18.

    Äänestä

  • RST&Pelti Oy kirjoitti:

    Kytkintie 18.

    auttaa enemmän kuin pelkkä tattarisuo.

    Äänestä

www.ruukki.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lattarautaa kirjoitti:

puuveneen köliraudaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu