Naiset myy naisia

Uutisten mukaan kehitys- ja muistakin maista huoraamaan lähetetyt naiset ovat sellaisen ihmiskaupan uhreja, joita operoivat naiset. Ihmiskaupasta 60% on naisten organisoimaa liiketoimintaa. Sisko on siskolle peto. Ovatkohan nuo valveutuneet uraliikenaiset feministejä?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Femministit ovat myös nekrofiilejä ja autojen potkijoita. Paina se pähäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maailma ei ole sillkiä kirjoitti:

Uutisten mukaan kehitys- ja muistakin maista huoraamaan lähetetyt naiset ovat sellaisen ihmiskaupan uhreja, joita operoivat naiset. Ihmiskaupasta 60% on naisten organisoimaa liiketoimintaa. Sisko on siskolle peto. Ovatkohan nuo valveutuneet uraliikenaiset feministejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu